Постільна білизна для готелів та санаторно-курортних комплексів

Ми здійснюємо пошиття на замовлення постільної білизни для готелів та санаторіїв. Звернувшись до нас, клієнти можуть замовити пошиття ковдр, подушок, якісної постільної білизни за стандартними або індивідуальними розмірами.

До числа головних особливостей постільної білизни «Люкс», «ДеЛюкс» і «Супер Люкс» можна віднести: високу якість пошиття; широкий асортимент текстур; стійкість забарвлення тканин.

Якісна постільна білизна для готелів виготовляється за вигідними цінами, які можуть задовольнити всіх замовників. В наявності завжди присутній широкий асортимент тканин: жатка, сатин, страйп-сатин, бавовна, бязь, полікотон, ранфорс. Можна замовити пошиття постільної білизни для готелів по зразкам. Візерунки, забарвлення тканин є різними. Тому, кожен замовник може підібрати тканину, яка ідеально буде гармонувати з інтер'єром готельних номерів. В більшості випадків клієнти замовляють пошиття білизни з тканин білого кольору.

Для готелів вищого класу виготовляється сатинова постільна білизна. Крім натуральності, ці вироби відрізняються ергономічністю, естетичністю, а також високими експлуатаційними характеристиками. Сатин виготовляється зі 100-процентної бавовни максимально високої якості. Сатин має щільний гриф, гладку фактуру, а також стійкий блиск. Страйп-сатин - різновид жаккардового сатину, який виготовлений зі 100-процентної бавовни (чесаної) з довгим волокном. Матеріал формується з пофарбованих ниток. Основна відмінність страйп-сатину - благородний малюнок в смужку.

Для оптових покупців надається гнучка система знижок!

По всіх питаннях, що цікавлять: дзвоніть за тел. +38 050 541 42 21; +38 050 570 97 97 або пишіть на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.