Провідна українська фабрика домашнього текстилю

shop-new-3 Наша продукція представлена на ринку марками «Люкс», «ДеЛюкс» і «Супер Люкс» - це високоякісна постільна білизна, кращий вибір для сучасної і стильної людини, яка передусім, цінує затишок і комфорт. Також, постільна білизна «Люкс», «ДеЛюкс» і «Супер Люкс» - це універсальний подарунок на будь-яке свято.

Покупцями наших виробів являються, як готелі, санаторії, пансіонати, так і приватні особи, які можуть придбати товари, що цікавлять їх, в магазинах «Світ Сну» (ТВК "Боянівка", вул. Хотинська, 43; ТЦ "DEPOt", вул. Головна, 265а) і «Все для спальні» (Калинівський ринок, 4 стоянка, маг. №331) міста Чернівці.

Бездоганна якість, використання натуральних тканин і стійких фарб, новітні технології виробництва, постійне вдосконалення продукції. Все це гарантує довговічність і комфорт використання постільної білизни, а також здоровий і приємний сон.

Клієнтам та оптовим покупцям постільної білизни, подушок, ковдр

shop-new-2 Ми пропонуємо Вам постільну білизну власного виробництва з натуральних тканин: «Люкс», «ДеЛюкс» і «Супер Люкс», яка поєднує в собі критерії оптимальної ціни і високої якості, що, безумовно, сподобається масі покупців.

Також ми здійснюємо пошиття на замовлення і оптовий продаж: постільної білизни, подушок, ковдр, скатертин для готелів, санаторно-курортних комплексів, пансіонатів.

Пропонуємо співпрацю на взаємовигідних умовах всім, хто зацікавлений в придбанні оптом: постільної білизни, подушок, ковдр, скатертин і тканин (бязь, жатка, сатин, котон, полікотон).

Для оптових покупців надається гнучка система знижок!

По всіх питаннях, що цікавлять: дзвоніть за тел. +38 050 541 42 21, +38 050 570 97 97 або пишіть на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.