Ми завжди прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів і готові допомогти в разі, якщо ви не повністю задоволені своєю покупкою.

Якщо товар не підходить за розміром або кольором, ви можете повернути його або обміняти протягом 14 днів.

Є випадки, за яких навіть ми не зможемо прийняти повернення або обмін товару:

  • 1. Товар був пошкоджений.
  • 2 .Товар був використаний
  • 3. Минуло понад 14 днів з дня отримання товару.

Зверніть увагу!

Ми не зможемо прийняти повернення товару після прання, навіть якщо він не використовувався. Виріб має бути невикористаним і незіпсованим, а комплектація та оригінальне пакування мають бути збережені. Якщо повернення товару здійснюється через поштові служби, доставку необхідно оплатити самостійно.

Відмова від товару, обмін та повернення товару

Шановні покупці, ми дуже вдячні вам за те, що ви обрали наш інтернет-магазин LUXTEX і є нашими клієнтами.

Наша мета – задоволення ваших потреб і надання найкращого сервісу!

Для того, щоб уникнути непорозумінь, хочемо звернути вашу увагу на кілька моментів, які необхідно враховувати при виборі товару:

Перевірка, відмова та обмін товару – доставка кур’єром

Під час отримання товару кур’єрською службою доставки ви маєте можливість перевірити якість товару, а також переконатися у відповідності його розмірів і комплектації до замовлення. Для цього співробітник компанії, який доставив товар (кур’єр), буде присутній при перевірці. Якщо вам доставлено товар, який ви замовляли, і він не має недоліків, але просто не підходить вам за формою, кольором, габаритами, фасоном або розмірами, згідно із законодавством обмін і повернення не здійснюється. Однак, ми завжди готові йти на зустріч клієнту, і ви можете повернути або обміняти товар при кур’єрі, якщо упаковку товару не пошкоджено. При цьому ви зобов’язані оплатити транспортні витрати. Якщо доставка товару була для вас безоплатною, то в разі відмови від товару ви зобов’язані будете оплатити вартість доставки товару в розмірі зазначеному компанією перевізником при поверненні товару (згідно з ЦКУ §2 глава 54, ст. 702 п. 3).

У разі доставки замовлення кур’єрською службою, у разі відмови, ви зобов’язані будете сплатити кур’єру вартість доставки. У цю вартість входить послуга вантажників і транспортування вантажним автомобілем.При доставці замовлення в квартиру стягується додаткова плата в розмірі зазначеному компанією перевізником.

Правила повернення товарів при продажу товарів в Україні

Усі пересилки по Україні, у разі повернення товару, оплачуються покупцем. Згідно із Законом України “Про захист правспоживачів” (№ 1023-ХII від 01.01.2016 р.), у разі відмови споживача від товару продавець повинен повернути грошову суму,сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніш якчерез десять днів з дня пред’явлення споживачем відповідної вимоги.

Ми хотіли б зазначити, що всі фотографії товарів на нашому сайті зроблені в умовах студійного освітлення, і колір товару при освітленні студійними софітами і “тьмяною лампочкою в коридорі” може значно відрізнятися.

Якщо з якихось причин вам доставили не той товар, який ви замовили, то ви можете повернути або обміняти його без додаткової оплати, за умови належного збереження товару та оригінального пакування.

Однак, ми хотіли б звернути вашу увагу на те, що відповідно до ГОСТ 31307:2005 PS1554-99 зі змінами від 01.01.2007 “Білизна постільна. Загальні технічні умови”, міждержавний стандарт поширюється на постільну білизну: підковдри, простирадла, наволочки, ковдри, подушки та наматрацники, та ці товари відносяться до швейних виробів і не підлягають обміну та поверненню відповідно до ЗУ “Про захист прав споживачів”.

Будьте уважними при виборі товару і при виникненні будь-яких питань, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові допомогти вам. Ми надаємо нашим клієнтам достовірну інформацію про товари, проте іноді виробники можуть вносити зміни в свою продукцію без повідомлення нас. Тому, перед купівлею товару, просимо звертатися до наших консультантів для уточнення характеристик товару, що цікавлять, його ціни на момент купівлі, а також країни виробництва і збірки товару. Ми цінуємо наших клієнтів і завжди готові допомогти з вибором товару, щоб уникнути непорозумінь і збитків.