Шановні відвідувачі, компанія LUXTEX рада вітати вас на нашому офіційному сайті. Наше підприємство вже понад 20 років існує на ринку текстилю.

Спочатку це була невелика торгова фірма, яка згодом змогла перетворитися на велике виробничо-комерційне підприємство. З власними торговими, виробничими та складськими підрозділами.

Наша компанія випускає величезний асортимент продукції, різноманітність якого здатна задовольнити навіть найвибагливішого клієнта. У зручному, систематизованому каталозі компанії ви знайдете якісну та недорогу постільну білизну, виготовлену з натуральної та екологічно безпечної тканини, матраци, ковдри, рушники, покривала, пледи, подушки, товари для дітей.

Крім цього, лінійка товару включає і текстиль для готелів. Незалежно від того, який вас цікавить товар, ми впевнені, що вам припаде до душі і якість виробів, їх вартість та їх вибір.

Наш інтернет магазин LUXTEX є одним із підрозділів компанії-виробника, тому у нас дуже вигідно робити покупки – відсутність націнок, посередників тощо.

Чому робити покупки варто саме у нас?

  • - Ми пропонуємо лише той товар, який випускаємо самі, тому що ми повністю впевнені у його якості.
  • - Асортимент нашого магазину дуже великий, тож вибрати потрібний виріб зможе кожен клієнт!
  • - Оскільки ми є виробниками, ціна товару мінімальна і доступна для багатьох клієнтів.
  • - Ми гарантуємо оперативну, своєчасну доставку товару за вказаною адресою.
  • - У нас працюють досвідчені та кваліфіковані консультанти, здатні допомогти з вибором і відповісти на всі запитання клієнта.
  • - Першокласне обслуговування гарантоване кожному клієнту.
  • - Каталог постійно оновлюється, тому всі мають можливість вибрати продукцію на свій смак.

Різноманітність творчих дизайнів, приголомшливі вироби відмінної якості, виготовлені з кращих матеріалів за сучасними технологіями, акуратне пошиття – все це вигідно відрізняє постільну білизну та інші товари магазину LUXTEX від інших магазинів.